Ste s Vašou registračnou pokladnicou alebo tlačiarňou spokojný? Používajte ju aj naďalej pre systém eKasa!

K tomu, aby ste svoju aktuálnu registračnú pokladnicu alebo tlačiareň mohli využívať aj naďalej stačí, ak si objednáte UPGRADE balíček.

Úprava aktuálnej či kúpa novej pokladnice?

Objednaním UPGRADE balíčka pre vašu pokladnicu alebo tlačiareň si zabezpečíte jej modernizáciu pre systém eKasa.
Objednanie UPGRADE balíčka odporúčame len tým užívateľom, ktorí sú so svojím zariadením spokojní, majú ho v dobrom stave a nie je príliš staré alebo opotrebované. (v prípade, že je staršie ako 4 roky, odporúčame skôr kúpu nového zariadenia).
Stav Vašej pokladnice alebo tlačiarne Vám radi preveríme a v prípade záujmu ponúkneme možnosti výhodnej kúpy novej kompatibilnej so systémom eKasa.

Ako bude prebiehať úprava / výmena mojej pokladnice?

Bude potrebné, aby ste nám Vašu registračnú pokladnicu priniesli na pobočku. Úprava pokladnice bude trvať niekoľko hodín. Budeme sa snažiť, aby ste si ju mohli prevziať najneskôr na druhý deň. Pokladnice budeme upravovať postupne v poradí, v akom k nám budú prichádzať.
Starú registračnú pokladnicu už nemusíte odhlasovať na pracovisku daňového úradu, stačí nám ju spolu s knihou pokladnice priniesť a my Vám ju upravíme. Predtým je ale nutné pokladnicu zaregistrovať elektronicky ONLINE na portále finančnej správy, s čím Vám samozrejme pomôžeme.

Nakoľko budeme musieť počas zákonom stanoveného obdobia upraviť skutočne veľmi veľa pokladníc, je potrebné počítať s tým, že Vaša prevádzka bude určitý čas „bez pokladnice.“ Celkový čas úpravy bude závisieť od okolností, ktoré počas doby úpravy nastanú.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že UPGRADE balíčky je aktuálne možné objednávať už len normálnym spôsobom bez možnosti “Predobjednania” s neskorším negarantovaným termínom dodania.

Prerábky pokladníc budú postupne riešené v poradí v akom boli objednané.

CENA BALÍČKA OBSAHUJE LEN POTREBNÉ SÚČIASTKY A NEZAHŔŇA AKÚKOĽVEK SERVISNÚ PRÁCU SPOJENÚ S UPGRADOM ALEBO UKONČENÍM PREVÁDZKY POKLADNICE.

ODHADOVANÁ CELKOVÁ CENA PRERÁBKY JE UVEDENÁ PRI KAŽDOM BALÍČKU A MÔŽE SA LÍŠIŤ V ZÁVISLOSTI OD STAVU VAŠEJ POKLADNICE A PRÁCE NUTNEJ NA JEJ ÚSPEŠNÚ PRERÁBKU. ZMENY CIEN VZHĽADOM NA MOŽNÉ ZMENY V LEGISLATÍVE SÚ VYHRADENÉ.

Ako predajca si vyhradzujeme právo objednávku alebo jej časť zrušiť v prípadoch, ak objektívne prekážky alebo
vyššia moc neumožňujú jej plnenie v celom alebo čiatočnom rozsahu. Len v prípade nedodania tovaru  alebo služby sme povinný vráťiť celú, respektíve alikvótnu časť platby za objednávku.

Zobrazených všetkých 7 výsledkov

Show sidebar

PRECHOD na eKasu pre zariadenia FiskalPRO VX675 GPRS

Od : 150.00 bez DPH

UPGRADE balíček pre pokladnice Elcom EURO-50/150

150.00 bez DPH (180.00 s DPH) bez DPH

UPGRADE balíček pre tlačiareň Elcom EFOX

Od : 150.00 bez DPH

UPGRADE balíček pre tlačiareň Pegas FM-06

165.83 bez DPH (199.00 s DPH) bez DPH

UPGRADE balíček pre tlačiareň Pegassino G.5870

165.83 bez DPH (199.00 s DPH) bez DPH

UPGRADE balíček pre tlačiareň VAROS FT4000

208.33 bez DPH (250.00 s DPH) bez DPH

UPGRADE balíček pre zariadenia FiskalPRO

125.00 bez DPH