Back

Predobjednávka tlačiarene FT5000 (eKasa)

Od : 495.00

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Nárok na vrátenie peňazí vzniká kupujúcemu len v prípade ak výrobca nezabezpečí výrobu alebo dodávku zariadenia riadne a načas do zákonom stanoveného termínu, prípadne vôbec. Predobjednanie si preto dôkladne zvážte!

Predpokladaný začiatok dodávky je v zákonne stanovenej  lehote určenej na prechod na systém eKasa podľa aktuálne platnej legislatívy. Výrobca si vyhradzuje právo tento termín v prípade nutnosti meniť vzhľadom na nutnosť certifikačného procesu ktorý nie je možné časovo ovplyvniť.

OBJEDNÁVKA JE PLATNÁ AŽ PO ÚHRADE, ÚHRADU JE NUTNÉ VYKONAŤ PREVODOM NA ÚČET PRÍPADNE V HOTOVOSTI NA NAŠEJ PREVÁDZKE.

!!! PROSÍM NEVYBERAJTE MOŽNOSŤ DODANIA DOBIERKOU !!!

Zrušiť výber
Katalógové číslo: 83 Kategórie:
Popis

Technologicky najvyspelejšia eKasa tlačiareň na trhu s najširšími možnostami prepojenia na finančnú správu. Overený slovenský výrobok s najrozšírenejšou podporou pre Vaše predajné aplikácie. Ak hľadáte overený a kvalitný výrobok, tlačiareň FT5000 je pre Vás tým najvhodnejším riešením.

Ďalšie informácie
Variant

model s tlačiarňou Bixolon SRP-350, model s tlačiarňou EPSON TM-T20

Recenzie (0)

Recenzie Predobjednávka tlačiarene FT5000 (eKasa)

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Predobjednávka tlačiarene FT5000 (eKasa)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *