Back

Predobjednávka Setu FiskalPRO VX520 +POS tlačiareň EPSON TM-T20 (eKasa)

529.00 479.00 bez DPH (574.80 s DPH)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Nárok na vrátenie peňazí vzniká kupujúcemu len v prípade ak výrobca nezabezpečí výrobu alebo dodávku zariadenia riadne a načas do zákonom stanoveného termínu, prípadne vôbec. Predobjednanie si preto dôkladne zvážte!

Predpokladaný začiatok dodávky je v zákonne stanovenej  lehote určenej na prechod na systém eKasa podľa aktuálne platnej legislatívy. Výrobca si vyhradzuje právo tento termín v prípade nutnosti meniť vzhľadom na nutnosť certifikačného procesu ktorý nie je možné časovo ovplyvniť.

Zvýhodnená koncová cena zariadenia po predobjednaní: 479EUR bez DPH (bežná cena: 529EUR bez DPH). (Cena nezahŕňa akúkoľvek servisú prácu potrebnú pre uvedenie zariadenia do prevádzky.)

OBJEDNÁVKA JE PLATNÁ AŽ PO ÚHRADE, ÚHRADU JE NUTNÉ VYKONAŤ PREVODOM NA ÚČET PRÍPADNE V HOTOVOSTI NA NAŠEJ PREVÁDZKE.

!!! PROSÍM NEVYBERAJTE MOŽNOSŤ DODANIA DOBIERKOU !!!

Popis

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Potrebujete rozšíriť Váš pokladničný systém o terminál s rýchlou tlačiarňou ktorá zvládne vysokú záťaž alebo len o zariadenie ktoré je pripravené na eKasu? Využite unikátne spojenie zariadenia FiskalPRO VX520 s POS tlačiarňou !

Zariadenie môžete používať aj len ako registračnú pokladnicu, využitie platobného terminálu nie je podmienkou.

Zariadenie sa do internetovej siete pripája prostredníctvom sieťového kábla s koncovkou RJ-45 do vášho routra alebo switchu.

Set obsahuje:

-zariadenia FiskalPRO v režime komunikačného mostíka eKasa alebo platobného terminálu

-POS termotlačiareň EPSON TM-T20

Podporované aplikácie v režime tlačiarne

aplikacie pre fiskalpro

Recenzie (0)

Recenzie Predobjednávka Setu FiskalPRO VX520 +POS tlačiareň EPSON TM-T20 (eKasa)

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Predobjednávka Setu FiskalPRO VX520 +POS tlačiareň EPSON TM-T20 (eKasa)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *