Back
Next product
fiskalpro a8 Predobjednávka FiskalPRO A8 350.00 bez DPH (420.00 s DPH)

Predobjednávka Setu FiskalPRO GREEN

599.00 bez DPH (718.80 s DPH)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Nárok na vrátenie peňazí vzniká kupujúcemu len v prípade ak výrobca nezabezpečí výrobu alebo dodávku zariadenia riadne a načas do zákonom stanoveného termínu, prípadne vôbec. Predobjednanie si preto dôkladne zvážte!

Zvýhodnená koncová cena zariadenia po predobjednaní: 599EUR bez DPH (bežná cena: 649EUR bez DPH). (Cena nezahŕňa akúkoľvek servisú prácu potrebnú pre uvedenie zariadenia do prevádzky.)

OBJEDNÁVKA JE PLATNÁ AŽ PO ÚHRADE, ÚHRADU JE NUTNÉ VYKONAŤ PREVODOM NA ÚČET PRÍPADNE V HOTOVOSTI NA NAŠEJ PREVÁDZKE NAJNESKÔŔ DO 15.03.2019

!!! PROSÍM NEVYBERAJTE MOŽNOSŤ DODANIA DOBIERKOU !!!

Popis

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Praktický dotykový pokladničný systém s tlačiarňou a terminálom pre menšie prevádzky s 12″ tabletom.

 

Zariadenie sa do internetovej siete pripája prostredníctvom WIFI a sieťového kábla s koncovkou RJ-45 do vášho routra alebo switchu.

Set obsahuje:

-zariadenia FiskalPRO VX520 Ethernet v režime tlačiarne a platobného terminálu 2v1 bez akumulátora

-kovový stojan pre tablet a tlačiareň

-12″ dotykový tablet

-mobilnú predajnú aplikáciu FiskalPRO Android

 

Recenzie (0)

Recenzie Predobjednávka Setu FiskalPRO GREEN

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Predobjednávka Setu FiskalPRO GREEN”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *