Back

Predobjednávka Setu FiskalPRO BLUE

449.00 bez DPH (538.80 s DPH)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Nárok na vrátenie peňazí vzniká kupujúcemu len v prípade ak výrobca nezabezpečí výrobu alebo dodávku zariadenia riadne a načas do zákonom stanoveného termínu, prípadne vôbec. Predobjednanie si preto dôkladne zvážte!

Zvýhodnená koncová cena zariadenia po predobjednaní: 449EUR bez DPH (bežná cena: 499EUR bez DPH). (Cena nezahŕňa akúkoľvek servisú prácu potrebnú pre uvedenie zariadenia do prevádzky.)

OBJEDNÁVKA JE PLATNÁ AŽ PO ÚHRADE, ÚHRADU JE NUTNÉ VYKONAŤ PREVODOM NA ÚČET PRÍPADNE V HOTOVOSTI NA NAŠEJ PREVÁDZKE NAJNESKÔŔ DO 15.03.2019

!!! PROSÍM NEVYBERAJTE MOŽNOSŤ DODANIA DOBIERKOU !!!

Popis

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Jedná sa o predobjednávku pripravovaného zariadenia kompatibilného so systémom eKasa použiteľného najskôr od 01.04.2019. Zariadenie nie je možné pred týmto termínom použiť ! Dodávky zariadení budú postupne riešené v poradí v akom boli záväzne predobjednané. Po predobjednaní zariadenia nevzniká nárok na vrátenie peňazí.

Praktický dotykový pokladničný systém s tlačiarňou a terminálom pre menšie prevádzky predpripravený pre Váš dotykový tablet alebo smartphone.

 

Zariadenie sa do internetovej siete pripája prostredníctvom WIFI k vášmu routru alebo mobilnému telefónu.

Set obsahuje:

-zariadenia FiskalPRO VX675 WIFI v režime tlačiarne a platobného terminálu 2v1 s akumulátorom

-kovový stojan pre tablet a tlačiareň

-mobilnú predajnú aplikáciu FiskalPRO Android

 

Recenzie (0)

Recenzie Predobjednávka Setu FiskalPRO BLUE

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Predobjednávka Setu FiskalPRO BLUE”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *