Registračné pokladne Elcom – kvalita overená rokmi

Jedným z najznámejších výrobcov registračných pokladníc nielen na našom trhu je spoločnosť Elcom. Slovenská spoločnosť už viac ako dve desaťročia úspešne dodáva svoje produkty ako napríklad pokladničné systémy, registračné pokladnice, platobné terminály či fiškálne aj nefiškálne tlačiarne do celého sveta. Je preto úplne logické, že registračné pokladnice Elcom nesmú chýbať ani v našej ponuke.

Podnikáte v službách? Elcom Euro-50 Smart môže byť riešením

Registračné pokladnice Elcom modelového radu Euro-50 sa vyznačujú kompaktnosťou, spoľahlivosťou a mobilitou, vďaka čomu sú veľmi obľúbeným riešením i pre menšie prevádzky. Elcom Euro-50 obsahuje 100 účtovných položiek, má ergonomický tvar, jednoduché a intuitívne menu, veľké klávesy a je odolná voči otrasom, čím si určite získa aj vašu priazeň. Bez ohľadu na to, či podnikáte ako majiteľ baru, kaviarne, autoservisu alebo akejkoľvek inej prevádzky. Výborný pomer kvality a ceny ju predurčuje byť jedným z lídrov na trhu kompaktných registračných pokladníc.
Prečítajte si profesionálny popis, ktorý uvádzame pri každom našom produkte a sami sa rozhodnite, ktorá registračná pokladnica Elcom najlepšie plní vaše požiadavky.

Navyše pri kúpe “fiškálnych” pokladníc ELCOM výrobca zaručuje dodanie súčiastok pre eKasu ZADARMO, nakúpiť tak môžete už teraz a pokladnicu si neskôr necháte už len upraviť a zaplatíte iba za prácu nutnú pre UPGRADE.

Na už pripravenú eKasa verziu pokladníc aktuálne prijímame predobjednávky.

Zobrazených všetkých 8 výsledkov

Show sidebar

Elcom Efox RP80 (ekasa)

439.00 bez DPH (526.80 s DPH) bez DPH

Elcom Efox RP80 LAN (eKasa)

449.00 bez DPH (538.80 s DPH) bez DPH

Elcom Euro-150 Flexy (eKasa)

Od : 385.00 bez DPH

Elcom Euro-50 TE MINI (eKasa)

346.00 bez DPH

Elcom Euro-50TE CASH (eKasa)

256.00 bez DPH

Použitá Elcom Euro-150 Flexy (eKasa)

250.00 bez DPH

Použitá Elcom Euro-50 TE MINI (eKasa)

262.67 bez DPH

Použitá Elcom Euro-50TE CASH (eKasa)

166.67 bez DPH